PRODUKTMNOŽSTVÍCENA
3 balení
na 3. měsíční kúru
2180

2. Vyplňte formulář

* - povinné údaje (Informace prosím pište s diakritikou)


Zásilky jsou doručovány prostřednictvím kurýrské služby GLS v průběhu 3-4 pracovních dnů.

Při vyplňování formuláře je nutné zadat korektní jméno a telefonní číslo, na kterém Vás bude kontaktovat kurýr. Tyto údaje mají vliv na zpracování a doručení objednávky.
Adresu uvádějte tou, na které se zdržujete větší část z pracovního dne mezi 8:00 až 17:00 hod.
S kurýrem je možné se domluvit na alternativní adrese doručení.
Platba za balík probíhá přímo u kurýra při doručení.

Můžete požádat o doručení Českou poštou.
V tom případě se ale vyžaduje platba předem na náš účet. Po přijetí platby vám bude zásilka odeslána doporučeně. V případě zájmu prosím kontaktujte náš zákaznický servis e-mailem na cronsystem@gmail.com


 • Může mi být zásilka doručena,
  i když jsem v zahraničí?

3. Vyberte si způsob platby

 • Platba v hotovosti na dobírku - 300 CZK

  Objednané produkty Vám budou zaslány ihned po objednání. Sumu za objednávku zaplatíte přímo kurýrovi, který Vám objednávku doručí. Čas doručení jsou 2-3 pracovní dny.


 • Zaplatit přes GoPay - 300 CZK

  Po vyplnění formuláře Vás přesměrujeme do systému GoPay, kde objednávku zaplatíte prostřednictvím platební karty. Objednané produkty Vám budou zaslány ihned po obdržení platby na náš účet. Zásilka Vám bude doručena do 2-3 pracovních dnů od objednání.


 • Zaplatit přes Paypal - 300 CZK

  Objednávku můžete bezpečně uhradit prostřednictvím PayPal účtu. Vyžaduje se registrace. Všechny údaje o platební kartě jsou chráněné autoritou Paypal. Doba doručení jsou 2-3 pracovní dny.


 • Zaplaťte nyní bankovním převodem - 300 CZK

  Objednávka bude odeslaná hned po přijetí platby na náš účet. Doručená bude zpravidla do 2-3 pracovních dnů.


4. Objednat

Objednávka: 0 Kč
Poštovné: 300 CZK
Celkem: 300 Kč
Doba doručení: 3-4 dny


 • Garance účinnosti

  Jsme si plně jisti účinnosti Untoxin , až do takové míry, že jestli nebudete spokojeni s výsledky, garantujeme Vám vrácení peněz za každé neotevřené balení.

 • Rychlé a trvalé účinky

  Účinky, které dosáhnete užíváním Untoxin nezmizí i pokud přestanete tabletky užívat. Untoxin okamžitě začne podporovat metabolismus přirozeného procesu čištění. Klinické studie prokázaly, že většinu účinků lze pozorovat po třech týdnech! Užívání Untoxin je naprosto bezpečné a nehrozí ani vytvoření k závislosti. Výrobek nezpůsobuje žádné problémy.

 • Bezpečnost

  Untoxin je produkt, který byl vyroben ze 100% přírodních surovin. Nemusíte žádat o předpis Vašeho lékaře. Používání Untoxin je zcela bezpečné a není návykové.

 • Důvěra

  Respektujeme Vaše soukromí a zaručujeme Vám, že Vaše osobní údaje nebudeme sdílet, poskytovat ani prodávat dalším osobám.

 • Diskrétnost

  Objednané produkty budou zabaleny v diskrétní, hnědé krabici a doručené kurýrem na adresu, kterou jste uvedli při vyplňování objednacího formuláře. Po zadání objednávky Vás bude kurýrská společnost informovat o dni doručení, a tak si můžete být jisti, že Vaši objednávku obdržíte.

 • Pro každého

  Náš produkt je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií. Nedoporučujeme užívat Untoxin lidem, kteří trpí cukrovkou, onemocněním jater a přecitlivělostí na některou složku tohoto přípravku.